2243 Oljemålning
signerad Albert, Stuga i skog, 76x47
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
3238 Oljemålning
17/1800-tal, Stuga i skog, 33 x 37
Såld: 2.200 kr
Såldes den 9 juni 2008 -
4031 Oljemålning
Leonard Wiedh, "Stuga i skog", 72x103
Såld: 700 kr
Såldes den 14 maj 2007
Föremål som liknar oljemålning Stuga i skog
- Träfflista
- alla
- Visa alla